Wybierz stronę

Poparcie polityczne

Zjednoczone Królestwo

Laurie Carnie, radny, konserwatysta, Mearns, rada hrabstwa Aberdeenshire

James Adams, radny, konserwatysta, Banff i Buchan, rada hrabstwa Aberdeenshire

Anouk Kloppert, radna, Szkocka Partia Narodowa, Aboyne, Upper Deeside i Donside, Rada Aberdeenshire

Gabrielle Crisp, radna, Partia Zielonych, okręg St Nicolas, Shoreham-by-Sea, Rada Adur & Worthing

Ann Bridges, wiceprzewodnicząca, konserwatystka, Widewater Ward, Lancing, Rada Okręgu Adur

Jude Harvey, radny, Partia Pracy, Southwick Green, Rada Okręgu Adur

Dave Wells, radny, Partia Zielonych, Duffield, rada gminy Amber Valley

Barry McKee, radny, Partia Zielonych, Bangor West, Ards & North Down Borough Council

Lauren Kendall, radna, Partia Zielonych, Holywood i Clandeboye, Rada Gminy Ards & North Down

Rachel Woods, radna, Partia Zielonych, Holywood i Clandeboye, Rada Gminy Ards & North Down

Mark Irvine, radny, niezależny, Lomond North, Rada Argyll & Bute

Liz Wright, radna, Partia Zielonych, Willesborough, Rada Gminy Ashford

Jessie Carter, radna, Partia Zielonych, Sudbury, Rada Babergh

Andreas Ioannidis, radny, Partia Pracy, Colindale North, rada gminy Barnet

Tony Vourou, radny, Partia Pracy, Rada Gminy Barnet

Ella Rose, radna, Partia Pracy, Rada Gminy Barnet

Wendy Cain, radna, Partia Pracy, Rada Barnsley

Arun Mummalaneni, radny, konserwatysta, Brookvale i Kings Furlong, rada gminy Basingstoke & Deane

Aji Peter, radny, konserwatysta, Kempshott & Buckskin, rada gminy Basingstoke & Deane

John Shephard, radny, Partia Pracy, Worksop South East, Rada Okręgu Bassetlaw

James Anderson, radny, Partia Pracy, East Retford West, Rada Okręgu Bassetlaw

Yukteshwar Kumar, radny, konserwatysta, Bathwick, Rada Bath i Północno-Wschodniego Somerset

Saskia Heijltjes, radna, Partia Zielonych, Lambridge, Rada Bath i Północno-Wschodniego Somerset

Ruth Malloy, radna, Liberalny Demokrata, Weston, Rada Bath i Północno-Wschodniego Somerset

Hal MacFie, radny, Liberalny Demokrata, Keynsham East, Rada Bath i North East Somerset

Ian Halsall, radny, Liberalny Demokrata, Oldfield Park, Rada Bath i North East Somerset

Shaun Stephenson-McGall, wiceprzewodniczący, Liberalny Demokrata, okręg Oldfield Park, Rada Bath i North East Somerset

Jess David, radna, Liberalny Demokrata, Moorlands, Rada Bath i North East Somerset

John Leach, radny, Liberalny Demokrata, Rada Bath i Północno-Wschodniego Somerset

Lucy Bywater, radna, Partia Zielonych, okręg Castle, rada gminy Bedford

Paul Edmonds, radny, Partia Zielonych, Castle i Newnham, Rada Gminy Bedford

Christine Catterall, radna, konserwatystka, Bexleyheath i Crayford, rada gminy Bexley

Bola Carew, radny, konserwatysta, rada gminy Bexley

Kirsteen Thomson, radna, Partia Zielonych, Muxloe, Rada Blaby

Roger Stead, radny, Partia Zielonych, Kirby Muxloe, Rada Blaby

David Smith, radny, Partia Pracy, Darwen West, Rada Blackburn with Darwen

Catherine Tite, radna, Partia Pracy, Ault Hucknall, Rada Bolsover

Richard Silvester, radny, Partia Pracy, Horwich North East, Bolton Council

Simon Bull, radny, Partia Zielonych, Winton East, Rada Bournemouth, Christchurch i Poole

Sandra Moore, radna, Liberalny Demokrata, Canford Heath, Rada Bournemouth, Christchurch i Poole

L-J Evans, były radny, Poole People, Poole Town, Bournemouth, Christchurch and Poole Council

Emily Harman, Liberalna Demokratka, Parkstone, Rada Bournemouth, Christchurch i Poole

Alasdair Keddie, radny, Partia Zielonych, Queen's Park, Rada Bournemouth, Christchurch i Poole

Chris Rigby, radny, Partia Zielonych, Winton East, Rada Bournemouth, Christchurch i Poole

Peter Cooper, radny, Partia Pracy, Hamworthy, Rada Bournemouth, Christchurch i Poole

Janet Russell, radna, Partia Zielonych, Craven, Rada Bradford

Kevin Warnes, radny, Partia Zielonych, Shipley, Rada Bradford

Jeanette Sunderland, radna, Liberalny Demokrata, Rada Bradford

Caroline Whitaker, radna, Partia Zielonych, okręg wyborczy Craven, rada okręgu metropolitalnego Bradford

Celia Hickson, radna, Partia Zielonych, okręg Tong, rada okręgu metropolitalnego Bradford

Anna Watson, radna, Partia Zielonych, Fort William i Ardnamurchan, Rada Okręgu Metropolitalnego Bradford

Sindhu Rajeev, radny, konserwatysta, Witham Central, rada okręgu Braintree

Susan Dowling, radna, Partia Pracy, Thetford East, Rada Okręgu Breckland

Vicky Davies, radna, Liberalni Demokraci, Pilgrims Hatch, Rada Gminy Brentwood

Amy Heley, radna, Partia Zielonych, Preston Park, Rada Miasta Brighton i Hove

Kate Knight, radna, niezależna, Moulsecoomb & Bevendean, Rada Miasta Brighton i Hove

Nick Childs, radny, Partia Pracy, Queen's Park, Rada Miasta Brighton i Hove

Chloë Goldsmith, radna, Partia Zielonych, Regencja, Rada Miejska Brighton i Hove

Kerry Pickett, radna, Partia Zielonych, Preston Park, Rada Miasta Brighton i Hove

Ellen McLeay, radna, Partia Zielonych, West Hill & North Laine, Rada Miasta Brighton i Hove

Raphael Hill, radny, Partia Zielonych, Round Hill, Rada Miasta Brighton i Hove

Barry Parsons, radny, Partia Zielonych, okręg Easton, Rada Miejska Bristolu

Christine Townsend, radna, Partia Zielonych, Southville, Rada Miejska Bristolu

David Wilcox, radny, Partia Zielonych, Lockleaze, Rada Miejska Bristolu

Ed Plowden, radny, Partia Zielonych, Windmil Hill, Rada Miejska Bristolu

Heather Mack, radna, Partia Zielonych, Lockleaze, Rada Miejska Bristolu

Katy Grant, radna, Partia Zielonych, Clifton, Rada Miejska Bristolu

Martin Fodor, radny, Partia Zielonych, Redland, Rada Miejska Bristolu

Mohamed Makawi, radny, Partia Zielonych, okręg Cotham, Rada Miejska Bristolu

Tim Wye, radny, Partia Zielonych, Ashley, Rada Miejska Bristolu

Tom Hathway, radny, Partia Zielonych, Clifton Down, Rada Miejska Bristolu

Amirah Cole, radna, Partia Pracy, Ashley, Rada Miejska Bristolu

Philippa Hulme, radna, Partia Pracy, Horfield, Rada Miejska Bristolu

Andrew Varney, zastępca Lorda Burmistrza 2021-2022, radny, Liberalny Demokrata, Brislington West, Rada Miejska Bristolu

Jude English, radny, Partia Zielonych, Ashley, Rada Miejska Bristolu

Lorraine Francis, radna, Partia Zielonych, Eastville, Rada Miejska Bristolu

Eleanor Laming, radna, Partia Zielonych, okręg wyborczy Brundall, Rada Okręgu Broadland

Sunil Gupta, radny, konserwatysta, Bromley Common & Holwood, rada gminy Bromley

Ewan Jones, burmistrz, Partia Zielonych, Rada Miejska Bruton

Paul Cropper, były radny, konserwatysta, Radcliffe North i Ainsworth, rada gminy Bury

Marina Chacon-Dawson, radna, Partia Pracy, Rada Miejska Hrabstwa Caerphilly

Colin Mann, radny, Plaid Cymru, Llanbradach, rada hrabstwa Caerphilly

Martin Hey, radny, Partia Zielonych, Northowram, Shelf, Claremount i Shibden, Rada Calderdale

Scott Patient, radny, Partia Pracy, Rada Calderdale

Naomi Bennett, radna, Partia Zielonych, Abbey, Rada Miasta Cambridge

Hannah Copley, radna, Partia Zielonych, Abbey, Rada Miasta Cambridge

Cameron Holloway, radny, Partia Pracy, Newnham, Rada Miejska Cambridge

Jocelynne Scutt, radna, Partia Pracy, West Chesterton, Rada Miejska Cambridge

Russ McPherson, radny, Partia Pracy, Cherry Hinton, Rada Miejska Cambridge

Matthew Howard, radny, Partia Zielonych, okręg Abbey, Rada Miasta Cambridge

Elliot Tong, radny, Partia Zielonych, Abbey, Rada Miasta Cambridge

Johnny McMahon, radny, konserwatysta, okręg Cannock East, rada Cannock Chase

Jo Elson, radna, Partia Zielonych, okręg Rawnsley, Rada Cannock Chase

Steven Wheeler, radny, Partia Zielonych, okręg Gorrell, Whitstable, Rada Canterbury

Clare Turnbull, Lider Partii Zielonych, Partia Zielonych, Gorrell, Rada Canterbury

Andrew Harvey, zastępca lidera, Partia Zielonych, West Bay, Rada Canterbury

Keith Bothwell, radny, Partia Zielonych, Swalecliffe, Rada Canterbury

Susan Elsmore, radna, walijska Partia Pracy, Kanton, Rada Miasta Cardiff

Jamie Green, radny, walijska Partia Pracy, Whitchurch i Tongwynlais, Rada Miasta Cardiff

Bethan Proctor, radna, walijska Partia Pracy, Llanishen, Rada Miasta Cardiff

Peter Wong, radny, walijska Partia Pracy, Rada Miasta Cardiff

Liz Childs, radna, niezależna, Barton-le-Clay i Silsoe, rada hrabstwa Central Bedfordshire

Alun Williams, radny, Plaid Cymru, Aberystwyth Morfa a Glais, rada hrabstwa Ceredigion

Emma Ward, radna, Partia Pracy, Dishley & Hathern, Rada Gminy Charnwood

Geoff Lawrence, radny, Partia Zielonych, Sileby & Seagrave, Rada Gminy Charnwood

Anne Gray, radna, Partia Pracy, Loughborough Outwoods & Shelthorpe, Rada Charnwood

Neil Gulliver, radny, konserwatysta, Chelmer Village i Beaulieu Park, Rada Miasta Chelmsford

Keith Bentley, radny, niezależny, South Woodham - Elmwood i Woodville, Rada Miasta Chelmsford

Linda Mascot, zastępca burmistrza, Liberalny Demokrata, oddział Goat Hall, Rada Miasta Chelmsford

Tabi Joy, radna, Partia Zielonych, St Pauls, rada gminy Cheltenham

Paul Baker, radny, Liberalny Demokrata, Charlton Park, Rada Gminy Cheltenham

Richard Pineger, radny, Liberalny Demokrata, St. Marks, Rada Gminy Cheltenham

Wendy Flynn, radna, Partia Zielonych, Hesters Way, Rada Gminy Cheltenham

Ian Middleton, radny, Partia Zielonych, Oxdshire, Rada Okręgu Cherwell

Mark Cherry, radny, Partia Pracy, Banbury Ruscote, Rada Okręgu Cherwell

Steven Hogben, radny, Partia Pracy, Crewe South, Cheshire East Council

Rachel Bailey, radna, konserwatystka, Cheshire East Council

Elton Watson, radny, konserwatysta, Davenham, Moulton & Kingsmead Ward, Cheshire West & Chester Council

Nicole Meardon, radna, Partia Pracy, Sutton Villages, Rada Cheshire West & Chester

Chris Copeman, radny, Partia Zielonych, Helsby, Rada Cheshire West & Chester

Lynn Stocks, radna, konserwatystka, Rada Cheshire West & Chester

Sarah Sharp, radna, Partia Zielonych, Chichester South, Rada Miasta Chichester

Shiva Knight, radna, Liberalny Demokrata, Okręg Północny, Rada Miasta Chichester

Dave Jones, radny, Partia Pracy, okręg wyborczy Glyn y Marl, rada hrabstwa Conwy

Angie O'Grady, radna, Partia Pracy, Rada Miejska Hrabstwa Conwy

Tamsyn Widdon, radna, Partia Zielonych, okręg Penryn, Rada Kornwalii

Loic Rich, radny, niezależny, okręg wyborczy Tregolls, Rada Kornwalii

Richard Morgan, radny, konserwatysta, Grumbolds Ash z Avening, Rada Okręgu Cotswold

Asha Masih, radna, konserwatystka, okręg Westwood, Rada Miasta Coventry

Jayne Innes, radna, Partia Pracy, okręg Whoberley, Rada Miasta Coventry

Tina Belben, radna, konserwatystka, Pound Hill North & Forge Wood, rada gminy Crawley

Smita Raja, radna, Partia Pracy, Northgate & West Green, Rada Gminy Crawley

Sandra Buck, radna, Partia Pracy, Ifield, Rada Gminy Crawley

Ria Patel, radna, Partia Zielonych, Fairfield, Rada Miejska Croydon

Leila Ben-Hassel, radna, Partia Pracy, Norbury i Pollards Hill, Rada Croydon, Londyn

Judy Filmore, radna, Partia Zielonych, okręg północny, rada hrabstwa Cumbria

Sammy Barry-Mears, radna, Liberalny Demokrata, Rada Gminy Dacorum

Richard Lawley, radny, Partia Zielonych, Harrowgate Hill, Rada Gminy Darlington

Roz Henderson, radna, Partia Zielonych, Harrowgate Hill, Rada Gminy Darlington

Kate Mammolotti, radna, Partia Zielonych, Hummersknott, Rada Gminy Darlington

David Beckett, radny, Partia Pracy, Brinkburn i Faverdale, Rada Gminy Darlington

Jon Harland, radny, Partia Zielonych, Prestatyn Central, Rada Denbighshire

Ellie Chard, radna, Partia Pracy, Rhyl South, Rada hrabstwa Denbighshire

Andrew Statham, były radny, konserwatysta, Darley Dale, rada okręgu Derbyshire Dales

Clare Gamble, radna, Zielona/Niezależna, Litton i Longstone, Rada Dystryktu Derbyshire Dales

Matthew Buckler, radny, Partia Zielonych, Stanton, Matlock, Rada Dystryktu Derbyshire Dales

Peter O'Brien, radny, niezależny, Hathersage i Eyam, rada okręgu Derbyshire Dales

Matt Buckler, radny, Partia Zielonych, Bonsall & Winster, Rada Dystryktu Derbyshire Dales

Janet Bradford, radna, niezależna, Newton Abbot South, rada hrabstwa Devon

Julian Brazil, radny, Liberalny Demokrata, Kingsbridge, Rada Hrabstwa Devon

Rachael Blake, radna, Partia Pracy, Rossington i Bawtry, rada gminy Doncaster

Dave Shaw, radny, Partia Pracy, okręg miejski, rada gminy Doncaster

Dave Bolwell, radny, konserwatysta, Bridport, Rada Dorset

Brian Heatley, radny, Partia Zielonych, Rodwell i Wyke, Rada Dorset

Jon Orrell, radny, Partia Zielonych, Melcombe Regis, Rada Dorset

Clare Sutton, radna, Partia Zielonych, Rodwell i Wyke, Rada Dorset

David Taylor, radny, Liberalny Demokrata, Charminster St Marys, Rada Dorset

Bill Trite, radny, konserwatysta, Rada Dorset

Pamela Brivio, radna, Partia Pracy, Tower Hamlets, Rada Okręgu Dover

Heather Anderson, radna, Szkocka Partia Narodowa, Rada Miasta Dundee

Jonathan Elmer, radny, Partia Zielonych, Brandon, Rada Hrabstwa Durham

Miriam Rice, radna, Partia Pracy, okręg Northolt Mandeville, rada dzielnicy Ealing

Dee Martin, radna, Partia Pracy, Northolt West End, Rada Gminy Ealing

Andrew Steed, radny, Liberalny Demokrata, okręg Southfield, Rada Gminy Ealing

Connie Hersch, radna, Liberalny Demokrata, Ealing Common, Rada Gminy Ealing

John McGhee, radny, Partia Pracy, Annick, Rada hrabstwa East Ayrshire

Olly Davey, radny, Partia Zielonych, miasto Exmouth, Rada Dystryktu East Devon

Tony Woodward, radny, Partia Zielonych, Exmouth Halsdon, Rada Dystryktu East Devon

Denise Bickley, radna, niezależna, Sidmouth Town, rada okręgu East Devon

Susan Murray, radna, szkocka Liberalna Demokratka, Rada hrabstwa East Dunbartonshire

James Hogan, radny, Partia Zielonych, Horndean Downs, Rada Okręgu East Hampshire

David Podger, radny, Liberalny Demokrata, Petersfield St Peter's, Rada Okręgu East Hampshire

Ben Crystall, radny, Partia Zielonych, Hertford Bengeo, Rada Okręgu East Herts

Alex Daar, członek wykonawczy ds. społeczności, Partia Zielonych, Hertford Bengeo, Rada Okręgu East Herts

Nick Cox, radny, Partia Zielonych, Ware Trinity, Rada Okręgu East Herts

Robert Watson, radny, East Lindsey Independent, Sutton on Sea, Rada Okręgu East Lindsey

Ruchira Yarsley, radna, East Lindsey Independent, Wragby, Rada Okręgu East Lindsey

Shona McIntosh, radna, Partia Zielonych, Musselburgh, Rada East Lothian

Jayne Phoenix, radna, Liberalny Demokrata, North Bridlington, Rada East Riding Of Yorkshire

Rachel Smith-Lyte, radna, Partia Zielonych, okręg Melton, rada East Suffolk

Sally Noble, radna, Partia Zielonych, Wickham Market, Rada Wschodniego Suffolk

Beth Keys-Holloway, radna, Partia Zielonych, Halesworth, Rada Wschodniego Suffolk

Stephen Molyneux, radny, Partia Zielonych, Woodbridge, Rada Wschodniego Suffolk

Wendy Maples, radna, Partia Zielonych, Lewes, Rada Hrabstwa East Sussex

Graham Simpkins, radny, Liberalny Demokrata, Brough, Rada Okręgu Eden

Ben Parker, radny, Partia Zielonych, Okręg 10 - Morningside, Rada Miasta Edynburga

Alys Mumford, radna, Partia Zielonych, okręg 17 - Portobello / Craigmillar, Rada Miasta Edynburga

Claire Miller, radna, Szkocka Partia Zielonych, okręg 11 - centrum miasta, Rada Miasta Edynburga

Steve Burgess, radny, Szkocka Partia Zielonych, okręg 15 - Southside / Newington, Rada Miasta Edynburga

Scott Arthur, radny, Szkocka Partia Pracy, Colinton / Fairmilehead, Rada Miasta Edynburga

Jorge Roldan, wyższy urzędnik ds. egzekwowania prawa, Rada Miasta Edynburga

Alex Kerridge, radny, Rada Miasta Edynburga

Ricky Henderson, radny, Szkocka Partia Pracy, Rada Miasta Edynburga

Simon Heap, radny, Partia Zielonych, Buckhurst Hill East, Rada Okręgu Epping Forest

Julie Tucker, radna, Partia Zielonych, Evesham South, Rada Miejska Evesham

Julie Haines, radna, Rada Miasta Evesham

Diana Moore, radna, Partia Zielonych, okręg St David's, Rada Miasta Exeter

Amy Sparling, radna, Partia Zielonych, okręg St David's, Rada Miasta Exeter

Carol Bennett, radna, Partia Zielonych, okręg Heavitree, Rada Miasta Exeter

Tess Read, radna, Partia Zielonych, St David's, Rada Miasta Exeter

Jemima Moore, radna, niezależna, Newtown & St Leonards, Rada Miasta Exeter

Joshua Ellis-Jones, radny, Partia Pracy, Topsham, Rada Miasta Exeter

Louise Venables, radna, Partia Zielonych, okręg miejski, rada miasta Exmouth

Euan Stainbank, radny, Partia Pracy, Rada Falkirk

Chrissie Bainbridge, radna, Liberalny Demokrata, Portchester East, Rada Gminy Fareham

Al Clark, radny, Liberalny Demokrata, St Andrews, Rada Fife

Sarah Neal, radna, Szkocka Partia Narodowa, Inverkeithing i Dalgety Bay, Rada Fife

Arnold Woolley, radny, niezależny, Buckley: Bistre East, Rada Hrabstwa Flintshire

David Healey, radny, Partia Pracy, okręg Caergwrle, rada hrabstwa Flintshire

David Evans, radny, Partia Pracy, okręg wyborczy Shotton, rada hrabstwa Flintshire

Sam Swash, radny, Partia Pracy, Mancot, Rada Hrabstwa Flintshire

Dan Rose, radny, Partia Pracy, Buckley: Bistre West, Rada Hrabstwa Flintshire

Rebecca Shoob, radna, konserwatystka, okręg Cheriton, rada okręgu Folkestone & Hythe

Lesley Whybrow, radna, Partia Zielonych, Hythe, Rada Okręgu Folkestone & Hythe

James Butcher, radny, Partia Zielonych, North Downs East, Rada Okręgu Folkestone & Hythe

Alison Bruce, przewodnicząca Partii Zielonych, rada Forest of Dean

Jacob Sanders, radny, Partia Pracy, rada Forest of Dean

Chris McFarling, radny, Partia Zielonych, Sedbury, rada okręgu Forest of Dean

Beki Hoyland, radna, Partia Zielonych, Blakeney i Bream, Rada Dystryktu Forest of Dean

Sid Phelps, radny, Partia Zielonych, Rada Okręgu Forest of Dean

Johnathan Lane, radny, Partia Zielonych, Tidenham, rada okręgu Forest of Dean

Jackie Fraser, radna, Partia Zielonych, Mitcheldean, Ruardean & Drybrook, Rada Dystryktu Forest of Dean

Trevor Roach, radny, Partia Zielonych, Mitcheldean, Ruardean & Drybrook, Rada Dystryktu Forest of Dean

Vincent Langdon-Morris, radny, Partia Zielonych, Rada Miejska Framlingham

Martha Wardrop, radna, Partia Zielonych, Hillhead, Rada Miasta Glasgow

Jon Molyneux, radny, Partia Zielonych, Pollokshields, Rada Miasta Glasgow

Sharon Greer, radna, Szkocka Partia Pracy, Północny Wschód, Rada Miasta Glasgow

Bailie Paul McCabe, radny, Szkocka Partia Narodowa, Linn, Rada Miasta Glasgow

Lana Reid-McConnell, radna, Partia Zielonych, Rada Miasta Glasgow

Ian Mutch, radny, Partia Zielonych, okręg St Benedict's, Rada Miasta Glastonbury

Lokabandhu, radny, Partia Zielonych, okręg St Edmund's, Rada Miejska Glastonbury

Mike Smyth, radny, Partia Zielonych, okręg St Mary's, Rada Miasta Glastonbury

Indra Donfrancesco, radna, Partia Zielonych, okręg St Benedict's, Rada Miejska Glastonbury

Serena Roney-Dougal, radna, Partia Zielonych, okręg St Edmund's, Rada Miasta Glastonbury

Jon Cousins, burmistrz, Partia Zielonych, okręg St Edmund's, Rada Miasta Glastonbury

Angela Conder, radna, Liberalny Demokrata, Kingsholm i Wotton, Rada Miejska Gloucester

Cate Cody, radna, Partia Zielonych, Tewkesbury, Rada Hrabstwa Gloucestershire

Bob Maynard, radny, Liberalny Demokrata, Bridgemary, Rada Gminy Gosport

Richard Earle, radny, Liberalny Demokrata, Elson, Rada Gminy Gosport

Lade Hephzibah Olugbemi, radna, Partia Pracy, West Thamesmead, Rada Gminy Greenwich

Gary Dillon, radny, Partia Pracy, Charlton Village i Riverside, Rada Gminy Greenwich

Sammy Backon, radny, Partia Pracy, Eltham Town i Avery Hill, Rada Gminy Greenwich

Angela Goodwin, radna, Liberalni Demokraci, Friary & St Nicolas, Rada Gminy Guildford

Diana Jones, radna, Mieszkańcy Guildford i wiosek, Tillingbourne, Rada Gminy Guildford

Alastair Binnie-Lubbock, radny, Partia Zielonych, okręg wyborczy Hackney Downs, rada gminy Hackney

Zoe Garbett, radna, Partia Zielonych, okręg Dalston, rada gminy Hackney

Helen Rowbottom, radna, Partia Pracy, okręg wyborczy Grove, Rada Miejska Hammersmith i Fulham

Alan Dowden, radny, Liberalny Demokrata, Baddesley, Rada Hrabstwa Hampshire

Jacky Tustain, radna, Partia Pracy, Basingstoke North, Rada Hrabstwa Hampshire

Mary Mason, radna, Partia Pracy, Bounds Green, Rada Gminy Haringey

Eldridge Culverwell, radny, Partia Pracy, Stroud Green, Rada Gminy Haringey

Cathy Brennan, radna, Partia Pracy, Muswell Hill, rada gminy Haringey

Alexandra Worrell, radna, Partia Pracy, Stroud Green, Rada Gminy Haringey

Emily Arkell, radna, Partia Pracy, Bounds Green, Rada Gminy Haringey

Kay Morrison, radna, Partia Pracy, Bush Fair, Rada Harlow

Sabina Arthur, radna, Partia Pracy, Braybrook, rada gminy Hastings

Amanda Jobson, radna, Partia Zielonych, Gensing, rada gminy Hastings

Grainne Rason, radna, Partia Zielonych, Emsworth, Rada Gminy Havant

Richard Nicholson, radny, Partia Zielonych, Heath, Rada Haywards Heath

Stephanie Inglesfield, burmistrz, Liberalny Demokrata, Rada Haywards Heath

Jeremy Milln, radny, Partia Zielonych, Hereford (Central), Rada Herefordshire

Toni Fagan, radna, Partia Zielonych, Birch, Rada Herefordshire

Louis Stark, radny, Liberalny Demokrata, Ross West, Rada Herefordshire

Eric Buckmaster, radny, konserwatysta, rada hrabstwa Hertfordshire

Lee Williscroft-Ferris, Councillor, Animal Welfare Party, Hexham Town Council

Joanna Collins, radna, Partia Zielonych, Hope Valley, rada gminy High Peak

Ian Huddlestone, radny, Partia Pracy, New Mills East, rada gminy High Peak

Chris Ballance, radny, Partia Zielonych, Aird i Loch Ness, Rada Highland

Kate Willis, radna, Partia Zielonych, Rada Highland

Andy Furlong, radny, Partia Pracy, Markfield, Stanton & Field Head, Rada Gminy Hinckley & Bosworth

Charlotte Green, radna, Partia Pracy, Barwell, rada gminy Hinckley & Bosworth

Pete Stead-davis, Councillor, Liberal Democrat, Hinckley and Bosworth Council

Robert Platt, radny, Partia Zielonych, okręg Steyning i Ashurst, rada okręgu Horsham

Michael Croker, radny, Partia Zielonych, Bramber, Upper Beeding i Woodmancote, Rada Okręgu Horsham

Joan Grech, radna, Partia Zielonych, Storrington i Washington, Rada Okręgu Horsham

Jennifer Hawkins, radna, Partia Zielonych, Hythe West, Rada Miejska Hythe

Martin Whybrow, radny, Partia Zielonych, Okręg Zachodni, Rada Miasta Hythe

Claire Critchison, radna, Grupa Sojuszu, Chale Niton i Shorwell, Rada Wyspy Wight

Benali Hamdache, radny, Partia Zielonych, Highbury, rada gminy Islington

Dave Poyser, radny, Partia Pracy, okręg Hillrise, rada gminy Islington

Ruth Hayes, radna, Partia Pracy, Clerkenwell, rada gminy Islington

Joseph Croft, radny, Partia Pracy, St Mary's i St James's, rada gminy Islington

Sheila Chapman, radna, Partia Pracy, okręg Junction, rada dzielnicy Islington

Fin Craig, radny, Partia Pracy, Arsenal, rada dzielnicy Islington

Ernestas Jegorovas-Armstrong, radny, Partia Zielonych, Rada Gminy Islington

Dahabo Isse, radny, Partia Pracy, Colville, Rada Miejska Kensington & Chelsea

Mona Adam, Councillor, Labour Party, Kensington and Chelsea Borough Council

Derek Crow-Brown, radny, konserwatysta, Birchington & Rura, Rada Hrabstwa Kent

Mel Dawkins, radny, Partia Pracy, Canterbury City South, Rada Hrabstwa Kent

Josie Ratcliffe, radna, Liberalna Demokratka, okręg East Downham, Rada King's Lynn & West Norfolk

Jackie Davies, radna, Liberalny Demokrata, okręg wyborczy Berrylands, rada gminy Kingston Upon Thames

Sue Ansari, radna, Liberalny Demokrata, Hook and Chessington North Ward, Kingston Upon Thames Borough Council

Patrick Hall, radny, Liberalny Demokrata, okręg Tudor, rada gminy Kingston Upon Thames

Kamala Kugan, radna, Liberalny Demokrata, Rada Gminy Kingston Upon Thames

Andrew Sillett, radny, Liberalny Demokrata, Rada Gminy Kingston Upon Thames

Susan Lee-Richards, radna, Partia Zielonych, Newsome, Rada Kirklees

Manisha Roma Kaushik, radna, Partia Pracy, Rada Kirklees

Graham Turner, radny, Partia Pracy, Rada Kirklees

Cath Golding, radna, Partia Zielonych, St. Gabriel's, Rada Knowsley

Ken McGlashan, radny, Partia Pracy i Spółdzielnia, Rada Knowsley

Isla Wrathmell, radna, Partia Pracy, Vauxhall, rada gminy Lambeth

Scott Ainslie, radny, Partia Zielonych, Rada Gminy Lambeth

Gina Dowding, radna, Partia Zielonych, Okręg Marsh, Rada Hrabstwa Lancashire

Frank De Molfetta, radny, Partia Pracy, Preston Central East, Rada Hrabstwa Lancashire

Mary Donnelly, radna, Szkocka Partia Narodowa, Hamilton West & Earnock, Rada Hrabstwa Lancashire

Faye Penny, radna, eko-socjalistyczni niezależni, okręg John O'Gaunt, rada miasta Lancaster

Alistair Sinclair, radny, eko-socjalistyczni niezależni, okręg John O'Gaunt, rada miasta Lancaster

Tim Hamilton-Cox, radny, Partia Zielonych, okręg Bulk, Rada Miasta Lancaster

Tim Dant, radny, Partia Zielonych, okręg Scotforth West, Rada Miasta Lancaster

Joanna Young, radna, Partia Zielonych, okręg Scotforth West, Rada Miasta Lancaster

Dave Brookes, radny, Partia Zielonych, okręg Castle, Rada Miasta Lancaster

Abi Mills, radna, Partia Zielonych, Scotforth West Ward, Rada Miasta Lancaster

Jack Lenox, radny, Partia Zielonych, okręg Bulk, Rada Miasta Lancaster

Paul Tynan, radny, Partia Zielonych, okręg Ellel, Rada Miasta Lancaster

Sarah McGowan, radna, Partia Zielonych, okręg wyborczy Halton-with-Aughton i Kellet, Rada Miasta Lancaster

Jean Parr, radna, Partia Pracy, Rada Miasta Lancaster

Ann Forsaith, radna, Partia Zielonych, Farnley i Wortley, Rada Miasta Leeds

Lou Cunningham, radny, Partia Zielonych, Armley, Rada Miasta Leeds

Katie Dye, radna, Partia Pracy, Killingbeck i Seacroft, Rada Miasta Leeds

Kevin Ritchie, radny, Partia Pracy, Bramley i Stanningley, Rada Miejska Leeds

Ed Carlisle, radny, Partia Zielonych, Hunslet i Riverside, Rada Miasta Leeds

Penny Stables, radna, Partia Zielonych, Wetherby, Rada Miasta Leeds

Raymond Jones, radny, Partia Pracy, Horsforth, Rada Miasta Leeds

Hemant Rae Bhatia, radny, Partia Pracy, Beaumont Leys, Rada Miasta Leicester

Geoff Whittle, radny, Partia Pracy, okręg wyborczy Knighton, Rada Miasta Leicester

Patrick Kitterick, radny, Partia Pracy, okręg Castle, Rada Miasta Leicester

Melissa Marzec, radna, Partia Pracy, Knighton, Rada Miasta Leicester

Max Hunt, radny, Partia Pracy, Charnwood, Rada Hrabstwa Leicestershire

Betty Newton, radna, Partia Pracy, Charnwood, Rada Hrabstwa Leicestershire

Ezra Cohen, Partia Zielonych, Seaford East, Rada Lewes

Joa Saunders, radny, Partia Zielonych, Chailey Barcombe i Hamsey, Rada Lewes

Graham Clews, radny, Partia Zielonych, Lewes Priory, Rada Lewes

Becky Francomb, radna, Partia Zielonych, Seaford East, Rada Lewes

Billy Harding, radny, Partia Pracy, Forest Hill, rada gminy Lewisham

Carol Webley-Brown, radna, Partia Pracy, Rada Gminy Lewisham

Debbie Armiger, radna, Partia Pracy, Park, Rada Miasta Lincoln

Jan Whitbourn, radny, konserwatysta, Spalding Wygate, Rada Lincolnshire

Thomas Beckett, radny, Partia Zielonych, Killultagh, Rada Miejska Lisburn i Castlereagh

Thomas Crone, radny, Partia Zielonych, St Michaels, Rada Miasta Liverpool

Nathalie Nicholas, radna, Partia Pracy, okręg wyborczy Picton, Rada Miasta Liverpool

Alan Tormey, radny, Liberalny Demokrata, okręg Childwall, Rada Miasta Liverpool

Richard Kemp CBE, radny, Liberalny Demokrata, Wavertree, Rada Miasta Liverpool

Martyn Madeley, radny, Partia Zielonych, Greenbank Park, Rada Miasta Liverpool

Rab McCraken, radny, Partia Pracy, Llantwit Fardre, Rada Społeczności Llantwit Fardre

Caroline Russell, radna, Zieloni w Ratuszu, Zgromadzenie Londyńskie

Siân Berry, radna, Partia Zielonych, okręg Highgate, Zgromadzenie Londyńskie

Leonie Cooper, radna, Partia Pracy, Zgromadzenie Narodowe Londynu

Andrew Boff, wiceprzewodniczący GLA, konserwatysta, Zgromadzenie Londyńskie

Julian Fulbrook, radny, Partia Pracy, Holborn i Covent Garden, Rada Londyńskiej Dzielnicy Camden

Alison Kelly, radna, Partia Pracy, okręg wyborczy Haverstock, rada londyńskiej dzielnicy Camden

Tom Simon, radny, Liberalny Demokrata, Belsize, Rada Londyńskiej Dzielnicy Camden

Nina De Ayala Parker, radna, Partia Pracy, South Hampstead, rada londyńskiej dzielnicy Camden

Sue Anderson, radna, Partia Pracy, okręg wyborczy Greenhill, rada londyńskiej gminy Harrow

Andrew Malcolm, radny, Partia Pracy, okręg High Town, rada gminy Luton

Robert Roche, radny, Partia Pracy, Limbury, rada gminy Luton

Jackie Dale, radna, Partia Zielonych, Pillowell, Rada Miasta Lydney

Patrik Garten, radny, konserwatysta, North Downs, rada gminy Maidstone

Stuart Jeffery, radny, Partia Zielonych, okręg Bridge, rada gminy Maidstone

Paul Bennett, Councillor, Liberal Democrat, Pickersleigh, Malvern Hills Council

Natalie McVey, radna, Partia Zielonych, Malvern Trinity, Rada Okręgu Malvern Hills

Fran Victory, radna, Partia Zielonych, miasto Malvern, rada okręgu Malvern Hills

Rob Nunney, radny, Partia Zielonych, Woodhouse Park, Rada Miejska Manchesteru

Jill Lovecy, radna, Partia Pracy, Rusholme, Rada Miejska Manchesteru

Linda Foley, radna, Partia Pracy, Didsbury East, Rada Miejska Manchesteru

Debbie Hilal, radna, Partia Pracy, Didsbury West, Rada Miejska Manchesteru

Eve Holt, radna, Partia Pracy i Spółdzielnia, Rada Miejska Manchesteru

Lindsay MacDougall, radna, Partia Zielonych, St Marys, Rada Miejska Glastonbury i Rada Okręgu Mendip

Tom Ronan, radny, Liberalny Demokrata, Wells St. Thomas, Rada Okręgu Mendip

Lois Rogers, radna, Liberalny Demokrata, Wells Central Ward, Rada Okręgu Mendip

Kirsten Galea, radna, Liberalny Demokrata, Wandle, Rada Gminy Merton

Linda Kirby, radna, Partia Pracy, Graveney, Merton London Borough Council

Jenifer Gould, radna, Liberalny Demokrata, Cannon Hill, Merton London Borough Council

Tony Reiss, radny, Liberalny Demokrata, Wimbledon Park, Merton London Borough Council

John Oliver, radny, Liberalny Demokrata, West Barnes, rada dzielnicy Merton London Borough Council

Natalia Letch, radna, Liberalny Demokrata, Upper Yeo & Taw, Rada Mid Devon

Sue Robinson, radna, Liberalny Demokrata, Cullompton Padbrook, Rada Mid Devon

Helen Tuffin, radna, Partia Zielonych, Rada Mid Devon

Mark Jenkins, radny, Partia Zielonych, Sandford i Creedy, Rada Mid Devon

Terence Carter, radny, Partia Zielonych, Rada Mid Suffolk

Barry Humphreys, radny, konserwatysta, Chilton, rada okręgu Mid Suffolk

Daniel Pratt, radny, Partia Zielonych, Battisford & Ringshall, Rada Okręgu Mid Suffolk

Austin Davies, radny, Partia Zielonych, Thurston, Rada Okręgu Mid Suffolk

Richard Winch, radny, Partia Zielonych, Walsham-le-Willows, Rada Okręgu Mid Suffolk

James Patchett, radny, Partia Zielonych, Stow Thorney, Rada Okręgu Mid Suffolk

Ollie Walters, radny, Partia Zielonych, St Peter's, Rada Okręgu Mid Suffolk

Jen Overett, radna, Partia Zielonych, Elmswell & Woolpit, Rada Okręgu Mid Suffolk

Tim Weller, radny, Partia Zielonych, Palgrave, Rada Okręgu Mid Suffolk

David Bradbury, radny, Partia Zielonych, Thurston, Rada Okręgu Mid Suffolk

Anne Eves, radna, Partia Zielonych, Burgess Hill - Leylands, Rada Okręgu Mid Sussex

Jenny Edwards, radna, Partia Zielonych, Ardingly & Balcombe, Rada Okręgu Mid Sussex

Margot Russell, radna, Szkocka Partia Pracy, Dalkeith, Rada Midlothian

Douglas Bowen, radny, Szkocka Partia Narodowa, Midlothian South, Rada Midlothian

Dianne Alexander, radna, Szkocka Partia Narodowa, Rada Midlothian

Jennifer Wilson-Marklew, radna, Partia Pracy, okręg Stony Stratford, Rada Milton Keynes

Pauline Wallis, radna, Partia Pracy, okręg Central Milton Keynes, Rada Milton Keynes

Lisa Scott, radna, Partia Zielonych, Charlwood, Rada Okręgu Mole Valley

Ian Chandler, radny, Partia Zielonych, Llantilio Crossenny, Rada Monmouthshire

Neil Cameron, radny, Szkocka Partia Narodowa, Rada Moray

Lara Ellis, radna, Partia Pracy, okręg Heaton, Rada Miasta Newcastle Upon Tyne

Jane Byrne, radna, Partia Pracy, North East Combined Authority, Rada Miasta Newcastle Upon Tyne

Stephanie Talbot, radna, Partia Pracy, Knutton, rada gminy Newcastle-Under-Lyme

Nate Higgins, radny, Partia Zielonych, Stratford Olympic Park, Rada Gminy Newham

Lewis Godfrey, radny, Partia Pracy, Green Street West, Rada Gminy Newham

James Beckles, radny, Partia Pracy, Rada Gminy Newham

Carolyn Corben, radna, Partia Pracy, Maryland, rada gminy Newham

Rachel Tripp, radna, Partia Pracy, Forest Gate North, Rada Gminy Newham

Ben Price, radny, Partia Zielonych, Thorpe Hamlet, Rada Hrabstwa Norfolk

Jamie Osborn, radny, Partia Zielonych, Mancroft City and County, Rada Hrabstwa Norfolk

Paul Neale, radny, Partia Zielonych, Rada Hrabstwa Norfolk

Mark Haworth-Booth, radny, Partia Zielonych, okręg Landkey, Rada Północnego Devonu

Bill Parkinson, radny, konserwatysta, Haverstoe, Rada North East Lincolnshire

Tim Mickleburgh, Councillor, Labour Party, North East Lincolnshire Council

Ian Albert, radny, Partia Pracy, Hitchin Bearton, Rada Okręgu North Hertfordshire

Carol Stanier, radna, Liberalny Demokrata, Royston Heath, Rada Okręgu North Hertfordshire

Georgie Perry-Warnes, radna, Liberalny Demokrata, okręg wyborczy Holt, Rada Okręgu North Norfolk

Emily Fedorowycz, radna, Partia Zielonych, Kettering, Rada Northamptonshire

Dez Dell, radny, Partia Zielonych, Clover Hill, Rada Northamptonshire

William Colquhoun, radny, Partia Pracy, Lloyds, Rada Northamptonshire

Karin Haverson, wiceprzewodnicząca Partii Zielonych, Banwell i Winscombe, Rada North Somerset

Joe Tristram, radny, Partia Zielonych, Banwell i Winscombe, Rada North Somerset

Michelle Fox, radna, Partia Pracy, Rada North Tyneside

David Noland, radny, Partia Zielonych, oddział Skipton North & Embsay-with-Eastby, Rada North Yorkshire

Nick Morphet, radny, Partia Zielonych, Humshaugh, Rada Hrabstwa Northumberland

Lesley Grahame, radna, Partia Zielonych, Thorpe Hamlet, Rada Miasta Norwich

Lucy Galvin, radna, Partia Zielonych, okręg wyborczy Nelson, Rada Miasta Norwich

Alex Catt, radny, Partia Zielonych, Sewell, Rada Miasta Norwich

Julie Young, radna, Partia Zielonych, Nelson, Rada Miasta Norwich

Gary Champion, radny, Partia Zielonych, Sewell, Rada Miasta Norwich

Julie Brociek-Coulton, radna, Partia Pracy, Wydział Sewell, Rada Miasta Norwich

Hannah Hoechner, radna, Partia Zielonych, Rada Miasta Norwich

Shuguftah Quddoos, radny, Partia Pracy, okręg Berridge, Rada Miasta Nottingham

Nayab Patel, radny, Partia Pracy, okręg Sherwood, Rada Miasta Nottingham

Kirsty Jones, radna, Nottingham Independent, Clifton East, Rada Miasta Nottingham

Sarita-Marie Rehman-Wall, radna, Partia Pracy, Bulwell Forest, Rada Miasta Nottingham

Penny Gowland, radna, Partia Pracy, West Bridgford North, Rada Hrabstwa Nottinghamshire

Elaine Garry, radna, Partia Pracy, Failsworth West, Rada Oldham

Alistair Morris, radny, Partia Zielonych, Marston, Rada Miasta Oxford

Lois Muddiman, radna, Partia Zielonych, Osney & St Thomas, Rada Miasta Oxford

Rosie Rawle, radna, Partia Zielonych, Donnington, Rada Miasta Oxford

Paula Dunne, radna, Partia Pracy, Cowley, Rada Miejska Oksfordu

Lucy Pegg, zastępca lidera Grupy Zielonych, Partia Zielonych, Donnington, Rada Miasta Oxford

Imogen Thomas, radna, Partia Pracy, Holywell, Rada Miasta Oksford

Roz Smith, radna, Liberalny Demokrata, Rada Miasta Oxford

Vanessa Thomas, radna, niezależna, Carew i Jeffreyston, rada hrabstwa Pembrokeshire

Maureen Bowen, radna, Partia Pracy, Pembroke Dock: Bush, Rada Hrabstwa Pembrokeshire

Marco Cereste, radny, konserwatysta, Hampton Vale, Rada Miasta Peterborough

Simon Barkham, radny, Liberalny Demokrata, Paston i Walton, Rada Miasta Peterborough

Ian Poyser, radny, Partia Zielonych, Plympton Chaddlewood, Rada Miasta Plymouth

Lauren McLay, radna, Partia Zielonych, Plympton Chaddlewood, Rada Miasta Plymouth

Jason Fazackarley, zastępca burmistrza, Liberalny Demokrata, Nelson, Rada Miasta Portsmouth

Becky Wing, radna, Partia Zielonych, Port Centralny, Rada Ramsgate

Doug Cresswell, radny, Partia Zielonych, Katesgrove, Rada Gminy Reading

Dave McElroy, radny, Partia Zielonych, Redlands, rada gminy Reading

Josh Williams, radny, Partia Zielonych, okręg Park, rada gminy Reading

Louise Keane, radna, Partia Zielonych, Katesgrove, Rada Gminy Reading

James Moore, radny, Liberalny Demokrata, Tilehurst, Rada Gminy Reading

Rob White, radny, Partia Zielonych, okręg Park, rada gminy Reading

Richard Davies, radny, Partia Pracy, Rada Gminy Reading

Jo Blackman, radny, Partia Pracy, wioska Wanstead, rada gminy Redbridge

Anthony Lovell, radny, konserwatysta, okręg wyborczy Winyates, rada gminy Redditch

Shasha Khan, radna, Partia Zielonych, Hooley, Merstham i Netherne, Rada Reigate i Banstead

Sue Sinden, radna, Partia Zielonych, Redhill East, Rada Reigate i Banstead

Ben Smith, radny, Szkocka Partia Pracy, Rada Renfrewshire

Dan Owen-Jones, radny, Partia Pracy, Tonyrefail East, Rada Rhondda Cynon Taf

Gaynor Lesley Warren, radna, Partia Pracy, Church Village, Rada Rhondda Cynon Taf

Malcolm Peplow, radny, Partia Zielonych, Whalley i Painter Wood, Rada Doliny Ribble

Aaron Wilkins-Odudu, radny, Partia Pracy, Alston i Hothersall, Rada Ribble Valley

Gaye McCrum, radna, Partia Zielonych, Littlemoor, Rada Doliny Ribble

Andrée Frieze, radna, Partia Zielonych, Ham, Petersham & Richmond Riverside, Rada Gminy Richmond Upon Thames

Richard Warren, radny, Liberalny Demokrata, okręg North Richmond, Rada Gminy Richmond Upon Thames

Margaret Dane, Councillor, Liberal Democrat, East Sheen, Richmond Upon Thames Borough Council

Bev Place, radna, Partia Pracy, North Heywood, rada gminy Rochdale

Billy Sheerin, radny, Partia Pracy, Castleton, rada gminy Rochdale

Tricia Ayrton, radna, Partia Pracy, Balderstone i Kirkholt, Rada Rochdale

Jo McPherson, radny, konserwatysta, rada okręgu Rochford

Stuart Wilson, radny, niezależny i Partia Zielonych, Hullbridge, Rada Okręgu Rochford

Polly Gray, radna, Partia Zielonych, Bexhill Old Town & Worsham, Rada Okręgu Rother

Ashan Jeeawon, radny, niezależny, Bexhill St Stephens, rada okręgu Rother

Sam Coleman, radny, Partia Pracy, Bexhill Sidley, Rada Okręgu Rother

Marnie Havard, radna, Partia Pracy, okręg wyborczy Walia, rada gminy Rotherham Metropolitan Borough Council

Jerry Roodhouse, radny, liberalny demokrata, Paddox, rada gminy Rugby

Noreen New, radna, Liberalni Demokraci, Paddox, rada gminy Rugby

Steve Ringham, radny, Partia Zielonych, Addlestone North, Rada Gminy Runnymede

Richard Mallender, radny, Partia Zielonych, Lady Bay, Rada Gminy Rushcliffe

Sue Mallender, radna, Partia Zielonych, Lady Bay, Rada Gminy Rushcliffe

Hannah Robinson-Smith, radna, Partia Pracy, Cadishead i Lower Irlam, Rada Miasta Salford

Kate Lewis, Former councillor, Labour Party, Little Hulton, Salford City Council

James King, radny, Partia Pracy, Broughton, Rada Miasta Salford

Tanya Burch, Councillor, Labour Party, Ordsall, Salford City Council

Sammie Bellamy, Councillor, Labour Party, Walkden North, Salford City Council

Wilson Nkurunziza, Councillor, Labour Party, Pendleton and Charlestown, Salford City Council

Rob Sharpe, Councillor, Labour Party, Little Hulton, Salford City Council

Irfan Syed, Councillor, Labour Party, Walkden South, Salford City Council

Michele Barnes, Councillor, Labour Party, Pendleton and Charlestown, Salford City Council

Mike Pevitt, radny, Partia Pracy, Claremont, Rada Miejska Salford

Heather Fletcher, radna, Partia Pracy, Swinton Park, Rada Miasta Salford

Paul Heilbron, radny, Liberalny Demokrata, Quays, Rada Miasta Salford

Alex Warren, były radny, Liberalny Demokrata, Rada Miasta Salford

Su Matthews, Councillor, Labour Party, Pendlebury and Clifton ward, Salford City Council

Jenny Chidley, radna, Partia Pracy, Wednesbury South, Sandwell Metropolitan Borough Council

Theresa Norton, radna, Partia Pracy, okręg Eastfield, rada gminy Scarborough

Graham Godwin-Pearson, radny, konserwatysta, okręg wyborczy Axevale, rada okręgu Sedgemoor

Carol Richards, radna, Partia Pracy, Harington, Rada Sefton

Paul Cummins, radny, Partia Pracy, okręg kościelny, Rada Sefton

Lynne Thompson, radna, Liberalny Demokrata, Ainsdale, Rada Sefton

Laura Manston, radna, Partia Zielonych, Ash i New Ash, Rada Sevenoaks

Shani Manamperi, radna, Partia Zielonych, Ash i New Ash, Rada Sevenoaks

Bernard Little, radny, Partia Zielonych, okręg Walkley, Rada Miasta Sheffield

Peter Garbutt, radny, Partia Zielonych, Nether Edge i Sharrow, Rada Miasta Sheffield

Ruth Mersereau, radna, Partia Zielonych, okręg miejski, Rada Miasta Sheffield

Alexi Dimond, radny, Partia Zielonych, Gleadless Valley, Rada Miasta Sheffield

Martin Phipps, radny, Partia Zielonych, okręg miejski, Rada Miasta Sheffield

Richard Williams, radny, Liberalny Demokrata, Stannington, Rada Miejska Sheffield

Martin Smith, radny, Liberalny Demokrata, Dore i Totley, Rada Miejska Sheffield

Henry Nottage, radny, Partia Zielonych, Hillsborough, Rada Miasta Sheffield

Paul Turpin, radny, Partia Zielonych, Gleadless Valley, Rada Miasta Sheffield

Toby Mallinson, radny, Partia Zielonych, Hillsborough, Rada Miasta Sheffield

Simon Harris, radny, konserwatysta, Cleobury Mortimer, rada hrabstwa Shropshire

David Vasmer, radny, Liberalny Demokrata, Underdale, Rada Shropshire

Bernie Davis, radny, okręg północny, rada miasta Sidmouth

Balvinder Bains, radny, Partia Pracy, Upton, rada gminy Slough

Karl Macnaughton, radny, Partia Zielonych, Chelmsley Wood, Rada Miasta Solihull

Stephen Rymer, radny, Partia Zielonych, Chelmsley Wood, Rada Miasta Solihull

Shesh Sheshabhatter, radny, Partia Zielonych, Chelmsley Wood, Rada Miasta Solihull

Mark Wilson, radny, Partia Zielonych, Smith's Wood, Rada Miasta Solihull

Michael Carthew, radny, Liberalny Demokrata, Olton, Rada Miejska Solihull

Ian Aldridge, radny, niezależny, Watchet & Williton, Rada Somerset West & Taunton

Terry Venner, radny, niezależny, Minehead North, Somerset West & Taunton Council

Caroline Ellis, radna, Liberalny Demokrata, North Town Ward, Somerset West & Taunton Council

Peter Henderson, radny, Szkocka Partia Narodowa, Girvan i South Carrick, Rada South Ayrshire

Paul Bearpark, radny, Liberalny Demokrata, Milton & Waterbeach, Rada Okręgu South Cambridgeshire

Michael Bell, radny, Partia Pracy, okręg wyborczy Staple Hill i Mangotsfield, rada hrabstwa South Gloucestershire

Raj Sood, radny, Liberalny Demokrata, Pilning & Severn Beach, Rada South Gloucestershire

John Birch, radny, Liberalni Demokraci, South Hams Totnes, Rada Okręgu South Hams

Denise O'Callaghan, radna, Liberalni Demokraci, South Hams Kingsbridge, Rada Okręgu South Hams

David Hancock, radny, Liberalni Demokraci, South Brent, Rada Okręgu South Hams

Christopher Brewis, radny, niezależny, Sutton Bridge, rada okręgu South Holland

Kirsten Robb, radna, Partia Zielonych, East Kilbride East, Rada South Lanarkshire

Sam Casey-Rerhaye, radny, Partia Zielonych, Sandford i Wittenhams, Rada South Oxfordshire

Jo Robb, radna, Partia Zielonych, Kidmore End i Whitchurch, Rada South Oxfordshire

Tom Loughbrough-Rudd, radny, niezależny, Lichfield - Burntwood North, Rada South Staffordshire

David Herbert, radny, Partia Zielonych, Cleadon & East Boldon, Rada South Tyneside

Sarah McKeown, radna, Partia Zielonych, Beacon i Bents, Rada South Tyneside

Alexander Donaldson, radny, Partia Pracy, Cleadon Park, Rada South Tyneside

Doreen Purvis, radna, Partia Pracy, Rada South Tyneside

Brian Beggs, radny, konserwatysta, okręg St Lukes, rada miasta Southend On Sea

Martin Berry, radny, Partia Pracy, okręg St Lukes, Rada Miasta Southend On Sea

Maxine Sadza, radna, Partia Pracy, okręg Milton, Rada Miasta Southend On Sea

Margaret Borton, radna, Partia Pracy, okręg Victoria, Rada Miasta Southend On Sea

Richard Longstaff, radny, Partia Zielonych, okręg Leigh, Rada Miasta Southend On Sea

Kathy Murphy, radna, niezależna, St Laurence, Rada Miasta Southend On Sea

Richard Leeming, radny, Partia Pracy, okręg wyborczy Dulwich Village, rada gminy Southwark

Graham Neale, radny, Liberalny Demokrata, St George's Ward, Southwark Borough Council

Irina Von Wiese, radna, Liberalny Demokrata, Borough & Bankside, Rada Gminy Southwark

Sunny Lambe, radna, Partia Pracy, Rada Gminy Southwark

Jenny Vinson, radna, Partia Przełomu, Staines South, Rada Gminy Spelthorne

Malcolm Beecher, Lider Grupy Zielonych, Partia Zielonych, Staines, Rada Spelthorne

Matt Fisher, wiceprzewodniczący Partii Zielonych, okręg Clarence, Rada Miasta i Okręgu St Albans

Juliet Voisey, radna, Partia Zielonych, okręg St. Peters, Rada Miasta i Okręgu St Albans

Allen Makin, radny, Partia Zielonych, Bold and Lea, St Helens Borough Council

Paul Hooton, radny, Partia Zielonych, Haydock, Rada Miejska St Helens

Glen Richards, radny, Partia Zielonych, Bold and Lea Green, St Helens Borough Council

Sophie Hughes-Saunier, radna, Partia Zielonych, St Martin's, Rada Parafialna St Martin's

Louise Nixon, radna, Partia Pracy, Rada Gminy Stafford

Tony Pearce, radny, Partia Zielonych, Doxey i Castletown, Rada Gminy Stafford

Alec Sandiford, radny, Liberalny Demokrata, Weeping Cross i Wildwood, Rada Gminy Stafford

Paul Northcott, radny, konserwatysta, Newcastle Rural, rada hrabstwa Staffordshire

Charlotte Atkins, radna, Partia Pracy, Staffordshire Moorlands - Leek South, Rada Hrabstwa Staffordshire

Gillian Pardesi, radna, Partia Pracy, Rada Hrabstwa Staffordshire

Connor Brady, radny, Partia Pracy, Biddulph East, Rada Okręgu Staffordshire Moorlands

Stephen Booth, radny, Liberalny Demokrata, okręg Chells, rada gminy Stevenage

Rory Leonard, radny, Partia Pracy, Stepping Hill, Stockport Metropolitan Borough Council

Sue Thorpe, radna, Liberalny Demokrata, Bredbury & Woodley, Stockport Metropolitan Borough Council

James Frizzell, radny, Partia Zielonych, Reddish South, Stockport Metropolitan Borough Council

Daniela Santoro, radna, Partia Pracy, Burslem, Rada Stoke on Trent

Kieran LaThangue-Clayton, radny, konserwatysta, rada miasta Stowmarket

Gill Cleeve, radna, Liberalny Demokrata, Hathaway Ward, Rada Okręgu Stratford-On-Avon

Manuela Perteghella, radna, Liberalni Demokraci, Welford-on-Avon, Rada Okręgu Stratford-On-Avon

David Passingham, radny, Partia Zielonych, Shipston South, Rada Okręgu Stratford-On-Avon

Roger Harding, radny, Liberalny Demokrata, okręg wyborczy Bishopton, Rada Miasta Stratford-On-Avon

Martin Brown, radny, Partia Zielonych, Bisley, Rada Okręgu Stroud

Chloe Turner, radna, Partia Zielonych, Minchinhampton, Rada Okręgu Stroud

Martin Pearcy, radny, Partia Zielonych, Coaley i Uley, Rada Okręgu Stroud

Gary Luff, radny, Partia Zielonych, Painswick & Upton, Rada Okręgu Stroud

David Drew, radny i były poseł, Partia Pracy, Stroud Central, Rada Okręgu Stroud

Keith Patience, radny, Partia Pracy, Harbour and Normanston Ward, Rada Hrabstwa Suffolk

Richard Kemp, radny, niezależny, rada hrabstwa Suffolk

Amanda Boote, radna, niezależna, The Byfleets, rada hrabstwa Surrey

Will Forster, radny, Liberalny Demokrata, Woking South, Rada Hrabstwa Surrey

Jonathan Essex, radny, Partia Zielonych, Redhill East, Rada Hrabstwa Surrey

Peter Barnett, radny, Partia Zielonych, Lightwater, rada gminy Surrey Heath

Andrew Jenner, radny, Liberalny Demokrata, Carshalton Central, Rada Gminy Sutton

Sunita Gordon, radna, Liberalny Demokrata, Rada Gminy Sutton

Hannah Perkin, radna, Liberalna Demokratka, Rada Gminy Swale

Terry Conrad Thompson, radny, Partia Zielonych, East Downs, Rada Gminy Swale

Chris Evans, radny, Partia Zielonych, okręg wyborczy Mayals, Rada Miasta i Hrabstwa Swansea

Nadine Watts, radna, Partia Pracy, Stare Miasto, Rada Miejska Swindon

Lee Alan Huntbach, radny, Partia Zielonych, Ashton Waterloo Ward, Tameside Metropolitan Borough Council

Alison Foden, radna, Liberalni Demokraci, Teignmouth East, Rada Teignbridge

Alistair Dewhirst, radny, Liberalny Demokrata, okręg wyborczy Ipplepen, Rada Okręgu Teignbridge

Alan Currie, radny, Partia Pracy, Bradstowe, Rada Thanet

Brenda Rogers, radna, konserwatystka, Cliffsend i Pegwell, rada okręgu Thanet

Abi Smith, radna, Partia Zielonych i Niezależni, okręg wyborczy Thanet Villages, Rada Okręgu Thanet

Candy Gregory, radna, niezależna, okręg wyborczy Salmestone, rada okręgu Thanet

Ruth Duckworth, radna, Partia Pracy, okręg Dane Valley, rada okręgu Thanet

Heather Keen, radna, Partia Pracy, okręg wyborczy Cliftonville West, rada okręgu Thanet

Chris Mitchell, radny, Partia Zielonych, okręg Dickinsons, rada okręgu Three Rivers

Andrew Scarth, radny, Liberalny Demokrata, Oxhey Hall i Hayling Ward, Rada Okręgu Three Rivers

Frances Hoskins, radna, Liberalny Demokrata, Vauxhall, Rada Tonbridge i Malling

Steve Crisp, radny, Partia Zielonych, Bourne, Rada Tonbridge i Malling

Anna Cope, radna, Partia Zielonych, Cage Green i Angel, Rada Tonbridge i Malling

George Darling, radny, Liberalny Demokrata, Ellacombe, Rada Torbay

Steve Darling, radny, Liberalni Demokraci, Tormohun, Rada Torbay

David Daniels, radny, Partia Pracy, Rada Miejska Hrabstwa Torfaen

David Brenton, radny, Partia Pracy, Bideford South, Rada Okręgu Torridge

Chris Wheatley, radny, Liberalny Demokrata, Northam, Rada Okręgu Torridge

John Cummings, radny, okręg miejski Totnes, rada miejska Totnes

Iqbal Hossain, radny, Aspire, Lansbury, rada gminy Tower Hamlets

Nathalie Bienfait, radna, Partia Zielonych, Bow West, Rada Miejska Tower Hamlets

Daniel Jerrome, radny, Partia Zielonych, Altrincham, rada gminy Trafford

Geraldine Coggins, radna, Partia Zielonych, okręg Altrincham, rada gminy Trafford

Rose Thompson, radna, Partia Pracy, okręg Brooklands, rada gminy Trafford

Shirley Procter, radna, Partia Pracy, okręg Davyhulme East, rada gminy Trafford

Jill Axford, radna, Partia Pracy, okręg Davyhulme East, rada gminy Trafford

Akilah Akinola, radna, Partia Pracy, okręg wyborczy Clifford, rada gminy Trafford

Michael Welton, zastępca lidera, Partia Zielonych, okręg Altrincham, rada gminy Trafford

David Jarman, radny, Partia Pracy, okręg Longford, rada gminy Trafford

Jane Brophy, radna, Liberalna Demokratka, Timperley North Ward, Trafford Borough Council

Jane Leicester, radna, Partia Zielonych, okręg wyborczy Hale, Rada Trafford

Lindsay Southcombe, radna, Partia Zielonych, okręg Boscawen & Redannick, Rada Miasta Truro

Raymond Moon, radny, Partia Pracy, Paddock Wood (West), rada gminy Tunbridge Wells

Ellen Neville, radna, Tunbridge Wells Alliance, Hawkhurst & Sandhurst, Rada Gminy Tunbridge Wells

Louise Pepper, Councillor, R4U, Uttlesford

Ayub Khan, radny, Liberalny Demokrata, Stansted South & Birchanger Ward, Rada Okręgu Uttlesford

Emma Goodjohn, radna, Partia Pracy, Dyfan, Rada Vale of Glamorgan

Hayleigh Gascoigne, radna, Liberalny Demokrata, Blewbury i Harwell, Rada Okręgu Vale of White Horse

Paul Barrow, radny, Liberalny Demokrata, Ridgeway, Rada Okręgu Vale of White Horse

Katherine Foxhall, radna, Partia Zielonych, Watchfield i Shrivenham, Rada Okręgu Vale Of White Horse

Viral Patel, radny, Partia Zielonych, Watchfield i Shrivenham, Rada Okręgu Vale Of White Horse

Cheryl Briggs, radna, Partia Zielonych, Abingdon Abbey Northcourt, rada okręgu Vale of White Horse

Jack Hemingway, radny, Partia Pracy, Stanley i Outwood, Rada Miejska Wakefield

Rhiannon Eglin, radna, Partia Pracy, Leyton, rada gminy Waltham Forest

Kischa Green, radny, Partia Pracy, Cann Hall, rada gminy Waltham Forest

Norman Marshall, radny, Partia Pracy, okręg South Balham, rada gminy Wandsworth

Judi Gasser, radna, Partia Pracy, Rada Gminy Wandsworth

Sana Jafri, radna, Partia Pracy, rada gminy Wandsworth

Janet Henshaw, radna, Partia Pracy, Rada Gminy Warrington

David Armstrong, radny, Partia Zielonych, Leamington Willes, Rada Warwick

Jonathan Chilvers, radny, Partia Zielonych, Leamington Brunswick, Rada Hrabstwa Warwickshire

Martin D'Arcy, radny, Partia Zielonych, Bramley Busbridge i Hascombe, Rada Gminy Waverley

Nick Palmer, radny, Partia Pracy, Godalming Binscombe, rada gminy Waverley

Christina Coleman, radna, Partia Zielonych, okręg Danehill i Fletching, Rada Wealden

Georgie Robbins, radna, Liberalny Demokrata, okręg St Cuthbert's, Rada Miasta Wells

Pankit Shah, radny, Partia Pracy, Hatfield Central, rada gminy Welwyn Hatfield

Jill Weston, radna, Partia Pracy, Hatfield Central, rada gminy Welwyn Hatfield

David Marsh, radny, Partia Zielonych, Newbury Wash Common, Rada West Berkshire

Carolyne Culver, radna, Partia Zielonych, okręg wyborczy Ridgeway, Rada West Berkshire

Stephanie Steevenson, radna, Liberalny Demokrata, Thatcham Central, Rada West Berkshire

Lynn Daniel, burmistrz West Devon, Partia Zielonych, West Devon South Tawton, Rada West Devon

Adam Yates, radny, Partia Pracy, Knowsley, rada gminy West Lancashire

Katie Juckes, radna, konserwatystka, Tarleton Village, rada hrabstwa West Lancashire

Lynda Mullally, radna, Liberalny Demokrata, Market Rasen, Rada West Lindsey

Maria MacAulay, radna, Szkocka Partia Narodowa, Livingston South, Rada West Lothian

Bob Purser, radny, Partia Pracy, Abington i Phippsville, Rada hrabstwa West Northamptonshire

Andrew Prosser, radny, Partia Zielonych, okręg Witney North, rada okręgu West Oxfordshire

Rosie Pearson, radna, Partia Zielonych, Brize Norton i Shilton, Rada Okręgu West Oxfordshire

Elizabeth Poskitt, radna, Liberalny Demokrata, Woodstock, Rada Okręgu West Oxfordshire

Andrew Goodwin, radny, Liberalny Demokrata, Eynsham i Cassington, Rada Okręgu West Oxfordshire

Julia Wakelam, radna, Partia Zielonych, Abbeygate, Rada West Suffolk

David Chorlton, radny, Facit i Shawforth, Rada Miejska Whitworth

Stephen Hellier, radny, Partia Pracy, Rada Wigan

Trevor Carbin, radny, Liberalny Demokrata, Holt, Rada hrabstwa Wiltshire

Nick Errington, radny, Liberalny Demokrata, Tisbury, Rada Wiltshire

Amy Tisi, radna, Liberalny Demokrata, Clewer East, Rada Gminy Windsor & Maidenhead

Mandy Brar, radna, Liberalny Demokrata, Bisham i Cookham, Rada Gminy Windsor & Maidenhead

Eileen Bune, radna, Liberalny Demokrata, Cookham Rise Ward, Windsor & Maidenhead Borough Council

Genevieve Gosling, radna, konserwatystka, Pinkneys Green, rada gminy Windsor & Maidenhead

Ian Lewis, radny, konserwatysta, okręg wyborczy Wallasey, rada gminy Wirral

Jason Walsh, radny, Partia Zielonych, okręg Bebington, rada gminy Wirral

Jo Bird, radna, Partia Zielonych, okręg wyborczy Bromborough, rada gminy Wirral

Naomi Graham, radna, Partia Zielonych, okręg Prenton, rada gminy Wirral

Angela Davies, radna, Partia Pracy, Leasowe i Moreton East, Rada Gminy Wirral

Gail Jenkinson, radna, Partia Pracy, Greasby, Frankby i Irby, Rada Gminy Wirral

Amanda Onwuemene, radna, Partia Zielonych, Birkenhead i Tranmere, Rada Gminy Wirral

Pat Cleary, radna, Partia Zielonych, Birkenhead i Tranmere, Rada Gminy Wirral

Craig McDonald, radny, Partia Zielonych, Rock Ferry, rada gminy Wirral

Ewan Tomeny, radny, Partia Zielonych, Birkenhead i Tranmere, Rada Gminy Wirral

Sandra Simpson, radna, Partia Zielonych, okręg północny, Rada Miasta Witney

Peter Graves, radny, Liberalny Demokrata, Pyrford, Rada Gminy Woking

Stephen Oades, radny, Liberalny Demokrata, Goldsworth Park, Rada Gminy Woking

Karen Lewing, radna, Partia Zielonych, Arboretum, Rada Miasta Worcester

Hannah Cooper, Councillor, Green Party, Arboretum, Worcester City Council

Matt Jenkins, radny, Partia Zielonych, Worcester - St Stephen, Rada Hrabstwa Worcestershire

Dawn Fisher, radna parafialna, niezależna, Castlemorton, rada hrabstwa Worcestershire

Matthew Jenkins, Lider Grupy Zielonych i Niezależnych, Partia Zielonych, Worcester - St Stephen, Rada Hrabstwa Worcestershire

Martin McCabe, radny, Partia Pracy, okręg Tarring, rada gminy Worthing

Emma Taylor, radna, Partia Pracy, okręg wyborczy Heene, rada gminy Worthing

Hazel Thorpe, radna, liberalna demokratka, okręg Tarring, rada gminy Worthing

Helen Abrahams, radna, Partia Pracy, Northbrook, Rada Worthing

Bryan Apsley, radny, Partia Pracy, rada hrabstwa Wrexham

Anthony Wedlake, radny, Partia Pracy, Coedpoeth, rada hrabstwa Wrexham

Emma Holland, radna, Plaid Cymru, okręg wyborczy Gwersyllt North, rada hrabstwa Wrexham

Neil Franks, radny, Partia Zielonych, Droitwich East, Rada Okręgu Wychavon

Vicky Caulfield, radna, Partia Zielonych, okręg Wyre Forest

Dave Taylor, radny, niezależny, okręg wyborczy Fishergate, rada miasta York

Rachel Melly, radna, Partia Pracy, okręg Holgate, Rada Miasta York

Allan Dorans, poseł, Szkocka Partia Narodowa, Ayr, Carrick i Cumnock

Wera Hobhouse, posłanka, Liberalny Demokrata, Bath

Henry Smith, poseł, konserwatysta, Crawley

Maggie Chapman, członkini szkockiego parlamentu, Szkocka Partia Zielonych, Edynburg

Emma Lewell-Buck, posłanka, Partia Pracy, South Shields

 

Członkowie brytyjskiego parlamentu, którzy podpisali EDM 434 popierającą Traktat Roślinny:

Wera Hobhouse, posłanka, Liberalny Demokrata, Bath

Mohammad Yasin, poseł, Partia Pracy, Bedford

Caroline Lucas, posłanka, Partia Zielonych, Brighton

Dr Rupa Huq, posłanka, Partia Pracy, Ealing Central i Acton

Dr Lisa Cameron, posłanka, Szkocka Partia Narodowa, East Kilbride

Christine Jardine, posłanka, Liberalna Demokratka, Edynburg Zachód

Colum Eastwood, poseł, Partia Socjaldemokratyczna i Partia Pracy, Foyle

David Linden, poseł, Szkocka Partia Narodowa, Glasgow East

Chris Stephens, poseł, Szkocka Partia Narodowa, Glasgow South West

John McDonnell, poseł, Partia Pracy, Hayes i Harlington

Apsana Begum, posłanka, Partia Pracy, Poplar i Limehouse

Tony Lloyd, poseł, Partia Pracy, Rochdale

Paul Blomfield, poseł, Partia Pracy, Sheffield Central

Navendu Mishra, poseł, Partia Pracy, Stockport

Jim Shannon, poseł, Partia Unii Demokratycznej, Strangford

Bell Ribeiro-Addy, poseł, Partia Pracy, Streatham

Munira Wilson, posłanka, Liberalny Demokrata, Twickenham

Rosie Cooper, posłanka, Partia Pracy, West Lancashire

Rachael Maskell, posłanka, Partia Pracy, York Central

Jane Smith, zastępca lidera, Partia Dobrostanu Zwierząt, Rada Miasta Alsager

Carla Denyer, współprzewodnicząca Partii Zielonych, Clifton Down, Rada Miejska Bristolu

Emma Edwards, Lider Grupy Zielonych, Partia Zielonych, Bishopston i Ashley Down, Rada Miasta Bristol

Alex Collis, zastępca lidera, Partia Pracy, King's Hedges, Rada Miasta Cambridge

Sarah Merry, zastępca lidera i członek gabinetu ds. edukacji, walijska Partia Pracy, Cathays, Rada Cardiff

Mark Topping, przewodniczący rady, Partia Zielonych, Lydney West & Aylburton, Rada Forest of Dean

Mike Hakata, zastępca lidera, Partia Pracy, Hermitage & Gardens, rada dzielnicy Haringey

David Blackburn, Lider Grupy Zielonych, Partia Zielonych, Farnley i Wortley, Rada Miasta Leeds

Adrian Ramsay, współprzewodniczący, Partia Zielonych, Zgromadzenie Londyńskie

Zack Polanski, zastępca lidera Partii Zielonych w Zgromadzeniu Londyńskim

Sheila Berry, zastępca lidera, Partia Pracy, St Helier West, Rada Gminy Sutton

Partia Zielonych Środkowego i Zewnętrznego Leeds

Partia Zielonych w Darlington

Jedność lewicy

Partia Zielonych Mid Sussex, Crawley & Horsham

Partia Zielonych Newcastle

Olton Lib Dems

Partia Zielonych w Salford

Liberalni Demokraci z Salford

Partia Zielonych Południowego Tyneside

Partia Zielonych Wyre Forest

Poproś swojego przedstawiciela o dodanie jego nazwiska

Już dziś wyślij e-mail do swoich lokalnych radnych i poproś ich o podpisanie Traktatu Roślinnego. Wypełnij poniższy formularz swoimi danymi, dostosuj swój list, jeśli chcesz, a następnie kliknij przycisk "Dodaj swój głos", aby wysłać.

Jeśli Twoje miasto nie jest wymienione poniżej, znajdź dane swojego przedstawiciela na stronie internetowej rady lokalnej i pobierz nasz przykładowy list.

Będzie nam bardzo miło, jeśli Twój radny odpowie. Prosimy o przekazanie wszelkich otrzymanych odpowiedzi na adres [email protected].

 

PODEJMIJ DZIAŁANIA

Sprawdź lokalne kampanie miejskie